Demola ir visaizraujošākais projekts studiju laikā
Ambiciozu studentu komandā Tev būs iespēja likt lietā savas prasmes, idejas un vērtības, lai radītu jaunus inovatīvus risinājumus labākajiem uzņēmumiem un organizācijām Latvijā
*Un iegūsti 800€ stipendiju
"Demola man deva iespēju savas esošās teorētiskās zināšanas izmēģināt praksē. Es to sauktu par patiešām precīzu simulāciju tam, kā darbojas reālā darba vide - cilvēku grupas, kuras jūs nekad neesat sastapis, dažādi izaicinājumi, klienti utt."
Annija Vītoliņa
Demola Alumni 2021
Saņem ielūgumu uz Demola Latvia
Atstāj savu e -pastu un mēs Tev nosūtīsim visu nepieciešamo informāciju par gaidāmo Demola 2022.gada pavasara sezonu
Universitāte, kurā studē
Studenti, kas piedalās Demola, sezonā saņem 800 eiro stipendiju.
Kas ir Demola?
DEMOLA Latvia ir inovāciju platforma, kas atrodas Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Universitātes paspārnē un apvieno studentus un vadošos Latvijas zīmolus. Programmas ietvaros uzņēmumi un organizācijas iesniedz studentiem risināšanai savus izaicinājumus. Demola izveido starpdisciplināras, starptautiskas komandas no labākajiem Latvijas studentiem, kas 12 nedēļu laikā izstrādā piedāvāto izaicinājumu risinājumus. Ja uzņēmums iegādājas risinājumu, studentu komanda pēc sezonas beigām var saņemt maksu par gala risinājumu papildus ikmēneša stipendijai, kas pieejama katram programmas studentam.
Uzzināt vairāk
Kas var pieteikties?
Programmai var pieteikties studenti no jebkuras studiju programmas un no jebkuras Latvijas augstākās izglītības iestādes. Programma ilgst 4 mēnešus, un tā ir sadalīta sezonās, kas notiek divas reizes gadā - pavasarī un rudenī.
Demola process
Aizpildi pieteikumu
Studentiem jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama mājaslapā idejubanka.lv
Aizpildiet visu nepieciešamo informāciju.
Atlases process
Labākie pretendenti tiks uzaicināti uz interviju ar Demola Latvia un uzņēmumu pārstāvjiem. Pēc šī pasākuma Demola Latvia pieņems galīgo lēmumu par komandu dalībnieku sastāvu.
12 nedēļu intensīvs darbs
Izmantojot dizaina domāšanas pieeju, katra komanda strādās 12 nedēļas, lai iedziļinātos konkrētajā izaicinājumā un radītu tam risinājumu. Šī procesa laikā katrai komandai ir savs vadītājs no Demola Latvia puses, un, ja nepieciešams, tiek pieaicināti papildu eksperti.
Prezentē savu risinājumu
Sezonas beigās jūs prezentēsiet savas komandas radīto risinājumu. Katrai komandai parasti ir divas prezentācijas - viena Final Pitch pasākuma laikā un viena privātā tikšanās reizē ar uzņēmumu.
Ieguvumi
Pieredze un prasmes
Jūs strādāsiet komandā pie reāla industrijas izaicinājum. Procesa laikā jūs iemācīsieties izzināt klientu vajadzības, pārbaudīt problēmas un attīstīsiet prezentācijas un prototipu veidošanas prasmes.
Stipendija 4 mēnešus
Iespēja pieteikties 4 mēnešu stipendijai - bakalaura un maģistrantūras studentiem 200 eiro/mēnesī, doktorantiem 228 eiro mēnesī.
Jauni draugi un kontakti uz mūžu
Demolā jūs tiksieties un strādāsiet kopā ar studentiem no dažādām valstīm un mūsu rīkotajos pasākumos labāk iepazīsieties viens ar otru. Tikšanās ar uzņēmuma pārstāvjiem un nozares ekspertiem var palīdzēt atrast nākamo darbu, kas var būt labs sākums veiksmīgai karjerai.
Nepalaidiet garām iespēju būt viens no studentiem, kurš piedalīsies nākamajā Demola sezonā!
Ko citi studenti saka par Demola ❤️
Kristaps Jērums
Vanna vannā komanda (Pavasaris 2021), Latvijas Universitāte
Demola projekts ir unikāla iespēja gūt praktisku pieredzi un redzēt iegūto zināšanu pielietojumu. Labākā kombinācija starp uzņēmumu iniciatīvu, studentu entuziasma un idejām, kā arī ERAF finansējumu un RTU komandas organizatorisko atbalstu.
LASĪT VAIRĀK
Annija Vītoliņa
Rīgas satiksmes komanda (Pavasaris 2021), Rīgas Tehniskā universitāte
Dalība Demolā dažos brīžos patiešām bija izaicinājums; tomēr es patiesi varu teikt, ka tas viss bija tā vērts. Šis projekts man deva iespēju praksē izmēģināt savas esošās teorētiskās zināšanas. Es šo projektu sauktu par patiešām precīzu simulāciju tam, kā darbojas reālā darba vide - cilvēku grupas, kuras nekad neesat sastapis, izaicinājums, klienti utt.
LASĪT VAIRĀK
Aahulnath Kottiyattil Rajeev
Demola komanda (Pavasaris 2021), Biznesa augstskola Turība
Demola ir solis pareizajā virzienā, ideāla saikne starp akadēmisko un reālo darba vidi. Dalība Demola izaicinājumā noteikti palīdzēs uzlabot kompetences, kas noderēs nākotnē. Demola Latvia ir lielisks karjeras sākums, tajā ir lieliska vadības komanda, praktiskās darbnīcas prasmju apgūšanai un neierobežotas iespējas.
LASĪT VAIRĀK
Back
Annija Vītoliņa
"Rīgas satiksme" komanda (Pavasaris 2021), Rīgas Tehniskā universitāte
Dalība Demolā dažos brīžos patiešām bija izaicinājums; tomēr es patiesi varu teikt, ka tas viss bija tā vērts. Šis projekts man deva iespēju praksē izmēģināt savas esošās teorētiskās zināšanas. Es šo projektu sauktu par patiešām precīzu simulāciju par to, kā darbojas faktiskā darba vide - cilvēku grupas, kuras nekad neesat sastapis, izaicinājums, klienti utt.
Labākā daļa no šīs pieredzes ir tā, ka visā projekta laikā, risinot doto izaicinājumu,ir cilvēki, kuri atbalsta, palīdz un daudz iemāca! Esmu jau teikusi daudziem saviem draugiem, ka šis projekts ir lieliska un pieredze, kur katrs var izmēģināt projektu vadīšanu no sākuma līdz beigām ar savām paša prasmēm, kā arī uzzināt savas un komandas stiprās un vājās puses.
Back
Kristaps Jērums
team Vanna vannā (Spring 2021), University of Latvia
DEMOLA projekts ir unikāla iespēja gūt praktisku pieredzi un redzēt iegūto zināšanu pielietojumu. Labākā kombinācija starp uzņēmumu iniciatīvu, studentu entuziasma un idejām, kā arī ERAF finansējumu un RTU komandas organizatorisko atbalstu.
Šīs komponentes kopā veido brīnišķīgu projektu, kurā studenti iegūst jaunu pieredzi un zināšanas, kā arī stipendiju. DEMOLA ir profesionāli organizēts starptautisks pasākums, kas arī radīja jaunas draudzīgas attiecības. Izmēģiniet šo pieredzi, apzinieties savu vērtību!
Back
Aahulnath Kottiyattil Rajeev
team Demola (spring 2021), Turiba University
Demola ir solis pareizajā virzienā, ideāla saikne starp akadēmisko un reālo darba vidi. Demola izaicinājums noteikti palīdzēs uzlabot kompetences, kas noderēs nākotnē. Demola Latvia ir lielisks karjeras sākums, tajā ir lieliska vadības komanda, praktiskās darbnīcas prasmju apgūšanai un neierobežotas iespējas.
DEMOLA Latvia tiek atbalstīts ERAF līdzfinansētā projekta Nr. 1.1.1.3/18/A/001 "RTU inovāciju granti studentiem" ietvaros.
Saņemt uzaicinājumu uz nākamo Demola Latvia sezonu
Nepalaid garām iespēju, atstāj savu e-pastu tagad, un mēs nosūtīsim visu nepieciešamo informāciju par dalību Demola
Universitāte, kurā studē