Demola ir visaizraujošākais projekts studiju laikā
Ambiciozu studentu komandā Tev būs iespēja likt lietā savas prasmes, idejas un vērtības, lai radītu jaunus inovatīvus risinājumus labākajiem uzņēmumiem un organizācijām Latvijā
*Un iegūsti 800€ stipendiju
"Demola man deva iespēju savas esošās teorētiskās zināšanas izmēģināt praksē. Es to sauktu par patiešām precīzu simulāciju tam, kā darbojas reālā darba vide - cilvēku grupas, kuras jūs nekad neesat sastapis, dažādi izaicinājumi, klienti utt."
Annija Vītoliņa
Demola Alumni 2021
Kas ir Demola?
DEMOLA Latvia ir inovāciju platforma, kas atrodas Rīgas Tehniskās universitātes paspārnē un apvieno studentus un vadošos Latvijas zīmolus. Programmas ietvaros uzņēmumi un organizācijas iesniedz studentiem risināšanai savus izaicinājumus. Demola izveido starpdisciplināras, starptautiskas komandas no labākajiem Latvijas studentiem, kas 12 nedēļu laikā izstrādā piedāvāto izaicinājumu risinājumus. Ja uzņēmums iegādājas risinājumu, studentu komanda pēc sezonas beigām var saņemt maksu par gala risinājumu papildus ikmēneša stipendijai, kas pieejama katram programmas studentam.
Uzzināt vairāk
Kas var pieteikties?
Programmai var pieteikties visu līmeņu studenti – bakalaura, maģistra, doktora, no jebkuras Latvijas augstākās izglītības iestādes. Programma ilgst 4 mēnešus, un tā ir sadalīta sezonās, kas notiek divas reizes gadā - pavasarī un rudenī.
Demola process
Aizpildi pieteikumu
Studentiem jāaizpilda pieteikuma anketa, kas atrodama mājaslapā idejubanka.lv
Aizpildiet visu nepieciešamo informāciju.
Atlases process
Labākie pretendenti tiks uzaicināti uz interviju ar Demola Latvia un uzņēmumu pārstāvjiem. Pēc šī pasākuma Demola Latvia pieņems galīgo lēmumu par komandu dalībnieku sastāvu.
12 nedēļu intensīvs darbs
Izmantojot dizaina domāšanas pieeju, katra komanda strādās 12 nedēļas, lai iedziļinātos konkrētajā izaicinājumā un radītu tam risinājumu. Šī procesa laikā katrai komandai ir savs vadītājs no Demola Latvia puses, un, ja nepieciešams, tiek pieaicināti papildu eksperti.
Prezentē savu risinājumu
Sezonas beigās jūs prezentēsiet savas komandas radīto risinājumu. Katrai komandai parasti ir divas prezentācijas - viena Final Pitch pasākuma laikā un viena privātā tikšanās reizē ar uzņēmumu.
Ieguvumi
Nepalaidiet garām iespēju būt viens no studentiem, kurš piedalīsies nākamajā Demola sezonā!
Ko citi studenti saka par Demola ❤️
 • Annija Vītoliņa
  Rīgas satiksmes komanda (Pavasaris 2021), Rīgas Tehniskā universitāte
  Dalība Demolā dažos brīžos patiešām bija izaicinājums; tomēr es patiesi varu teikt, ka tas viss bija tā vērts. Šis projekts man deva iespēju praksē izmēģināt savas esošās teorētiskās zināšanas. Es šo projektu sauktu par patiešām precīzu simulāciju tam, kā darbojas reālā darba vide - cilvēku grupas, kuras nekad neesat sastapis, izaicinājums, klienti utt.
  LASĪT VAIRĀK
 • Aahulnath Kottiyattil Rajeev
  Demola komanda (Pavasaris 2021), Biznesa augstskola Turība
  Demola ir solis pareizajā virzienā, ideāla saikne starp akadēmisko un reālo darba vidi. Dalība Demola izaicinājumā noteikti palīdzēs uzlabot kompetences, kas noderēs nākotnē. Demola Latvia ir lielisks karjeras sākums, tajā ir lieliska vadības komanda, praktiskās darbnīcas prasmju apgūšanai un neierobežotas iespējas.
  LASĪT VAIRĀK